ایده اولیه این طرح هفت، هشت سال پیش، از خاطره واقعی یکی از افراد در ذهنم زده شد. ماجرای واقعی تیمارستانی که در انجا مشغول کار بوده و ادمهایی که خود را پیامبر میخواندند و کسی که خودش را خدا میدانسته و مورد احترام دیگر پیامبران تیمارستان بوده. سالها با این خاطره درگیر بودم تا در نهایت یک شب که در کنار معشوق سابقم ف خوابیده بودم، گل این طرح شکفت. کسانی که آنرا خوانده‌اند میگویند طرح خوبیست اما به دلایلی مذهبی امکان ساخته شدن ندارند. حساسیت‌هایی که به نهایت برایم عجیب و غریب بود و اصلا یک درصد این مفاهیم و اندیشه ها به ذهن خودم خطور نکرده بود. این فقط یک طرح ساده است که ایده تقریبا بکری دارد و گیشه خوبی هم داشت داشت. همین. اگر دوست داشتید با دقت بخوانیدش  و خودتان در ذهنتان بسازید و جزییاتش را دریابید: (دلایل اینکه چرا این طرحها در اینجا قرار گرفته در پست: http://hivha.rozblog.com/post/83

متن کامل در ادامه مطلب

وبلاگ ،انجمن و شبکه اجتماعی اچ ای وی مثبت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود خلاصه کتاب وبلاگ سایت پیام سرا موسیقی کافی استار باکس دیجیتال مارکتینگ جاوید دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. Shahincharm هنرستان فنی وحرفه ای دخترانه سمیه خرید اینترنتی theunityonline